Весь світ у кишені

Весь світ у кишені

Ці додатки прослідкують за рівнем води в організмі під час бігу, допоможуть приміряти нове татуювання, не наносячи її на шкіру та вмістять громіздкий сканер у ваш мобільний телефон.

Віртуальне татуювання
InkHunter, платформи IOS та Android
Усім прихильникам татуювань варто придивитися, а краще одразу завантажити додаток InkHunter. Використовуючи технологію доповненої реальності, програма дозволить приміряти нове татуювання перед безпосереднім нанесенням на шкіру. Користувачу потрібно лише намалювати на потрібному місці тіла спеціальний маркер, а потім обрати малюнок, який прийшовся до вподоби із широкого списку утиліти. Після цього піднесіть камеру смартфона і «запостіть» фото із віртуальним татуюванням. Дуже зручно, враховуючи, що справжнє тату залишається з нами на все життя.

Проскануй обстановку
Tiny Scanner, платформи IOS та Android

Громіздки офісні сканери залишимо у минулому — це довго, дорого та не завжди ефективно. Сучасні смартфони вже цілком здатні самостійно впоратися із цим завданням. Tiny Scanner допоможе оцифрувати будь-який документ, просто сфотографувавши його камерою смартфона. Під час сканування додаток розпізнає краї сторінки, адаптує її колір у необхідних градаціях і конвертує фото у документ формату PDF, який можна зберегти у пам’яті приладу чи одразу відправити електронною поштою.

Людина, що біжить
Runtastic, платформи IOS та Android

Літо — найкраща пора для того, щоб долучитися до струнких рядів бігунів. Для мотивації можна, звісно, скористатися примітивним механічним крокоміром, але розробники мобільного софту пропонують дещо цікавіше. Одним із найуніверсальніших фітнес-додатків вважається австрійський Runtastic. Оскільки бігуни зазвичай не обмежуються виключно лише цією активністю, програма враховує та відображає всі можливі заняття у комплексі. Runtastic сканує бігові параметри, враховуючи витрату калорій, самостійно прокладає маршрути, слідкує за запасом води в організмі й веде зрозумілий щоденник пробіжок та інших спортивних занять. Утиліта інтегрується із соцмережами та показує рейтинги кращих бігунів.