Максимум емоцій

Максимум емоцій

Новинки парфумерії дають можливість підкреслити будь-який настрій: чи-то він зухвалий, бунтарський, чи-то ніжний і гармонійний — варто лише обрати потрібний аромат.

Текст: Дар’я Герман

 

Black Perfecto, Guerlain 

Міркуючи над новим ароматом із уже відомої серії La Petite Robe, парфумери вирішили надати новій композиції більш брутального характеру, використовуючи ноти мигдалю, троянди та лакриці. Тепер цей парфум асоціюється не лише з коротенькою чорною сукнею, а й зі шкіряною косухою на плечах.

Izia, Sisley 

Аромат від парфумерного будинку Sisley названо на честь дитячого прізвиська однієї із засновниць бренда — Ізабель д’Орнано. Вона дуже полюбляла у дитинстві запах троянд, отже вирішила це відобразити у новій композиції парфуму. Центральна нота обігрується цитрусово-грушевими акордами.

 

Live Irresistible Delicieuse, Givenchy

Ніжна композиція від Givenchy поєднує квіткові акорди з ароматом свіжої французької випічки, присмаченої мигдалем. Солодкий шлейф цих парфумів подарує сонячний настрій навіть похмурої осені.

 

 

 

Bloom, Gucci 

Новий аромат від італійського будинку моди обіцяє стати знаковою композицією на рівні таких відомих парфумів, як Guilty чи Flora. Парфум буде насичений нотами жасмину самбаку, відтінками ірису та нотою квісквалійської ліани з Індії.