Новинки кіно у жовтні

Новинки кіно у жовтні

«Геошторм» 

Жанр: фантастика, трилер

Режисер: Дін Девлін

Більш ніж 10 років погодні умови на Землі поступово погіршуються. Людство у небезпеці через природні катаклізми. Світові лідери вирішили довіритися найкращим розумам планети, аби почати боротися із негодою. Брати-науковці Джейк і Макс створили інноваційну технологію Dutch Boy для корекції погоди, за допомогою глобальної мережі супутників. Два роки технологія успішно справлялася із природними катаклізмами, та раптом уся система дає збій. Розробники розуміють, що хтось намагається створити шторм всесвітнього масштабу. У головних ролях: Джерард Батлер та Джим Стерджес.

«Уотергейт. Крах Білого дому» 

Жанр: драма

Режисер: Пітер Ландесман

Фільм заснований на реальній історії агента ФБР — Марка Фелта. Службовець на прізвисько Глибока Глотка у ході операції, під прикриттям, оприлюднив секретну інформацію, після котрої 37-й президент США, Річард Ніксон, пішов у відставку. У головній ролі: Ліам Нісон, відомий за стрічками «Список Шиндлера» та «Невідомий».

 

«Відважні» 

Жанр: драма

Режисер: Джейсон Холл

У центрі сюжету троє солдатів, які повертаються з війни в Іраку додому. Юнаки намагаються налагодити звичайне, буденне життя, але власні фронтові спогади, виявляється, можуть згубити навіть у рідній домівці. Фільм було знято по книзі «Дякую за службу» репортера Девіда Фінкела. Робота здобула Пулітцерівську премію.