Вогонь життя

Вогонь життя

 У Китаї, звідки чай розпочав свою подорож світом, цей напій називали «вогонь життя». Він знімає втому, дарує бадьорість і навіть лікує — саме цим чай і завдячує своїй популярності у світі.

Текст: Олена Костецька

 

Спочатку ліки, а згодом — другий за популярністю напій після води в світі. Такий шлях здолав чай відтоді, як його вперше спробували в Китаї близько 5000 років тому. Древні китайські філософи казали, що чай краще вина, адже, зміцнюючи і підбадьорюючи, він не викликає сп’яніння, і краще води, тому що не може бути переносником інфекції.

Чай тонізує, живить організм і чудово втамовує спрагу.

Він дозволяє людині тривалий час переносити відсутність їжі, тому є незамінним у мандрівках та експедиціях. Популярність чаю різниться від країни до країни: десь, як ось, наприклад, у США, його вживають мало і в основному в холодному вигляді, а от у Великобританії та Японії напій є частиною національної культури. Як і в Аргентині, де його споживання складає близько 11 кг/рік на кожну людину.

До Європи чай потрапив з Китаю приблизно в середині XVII століття завдяки підприємливим португальцям, голландцям і англійцям. Спочатку він був популярний як цілющий напій, що знімає втому, зміцнює сили і зір, або в складі мазей, наприклад, від ревматизму. А з часом його стали пити просто для задоволення.

Тонізуючим ефектом чай завдячує наявним у ньому алкалоїдам — кофеїном і теоброміном. Причому кофеїн чаю кращий, ніж така ж речовина кавового зерна, він збуджує скорочення серцевого м’яза і розширює артерії. Точнісінько так він діє і на судини головного мозку. Ось чому після чашки добре завареного свіжого чаю до нас приходить бадьорість. І не дарма його називають «еліксиром бадьорості». А ще чай здатен виводити з організму шкідливі речовини, у тому числі важкі метали, оздоровлюючи шлунок, нирки і частково печінку.

Загалом існує шість сортів чаю: чорний, зелений, жовтий, білий, улун і пуер. Вигляд і смак їх настільки різниться, що можна подумати, що вони приготовані з абсолютно різних рослин. Однак всі види цілком можуть бути створені з листочків одного куща. А ось різновидів чаю набагато більше, причому ціна деяких з них сягає декількох тисяч доларів за кілограм.

Цікаві факти про чай

  • Кожного дня у світі випивається приблизно 3 млрд чашок чаю.
  • Уперше чай почали вживати в Китаї, і саме звідти прийшла назва напою. У південних провінціях його називали «ті», а в північних — «ча». Так з’явилися відомі нам слова — англійське «tea» і наше «чай».
  • Збір чаю досі не піддається механізації, адже потрібне сортування в залежності від місця виростання і стану листа.
  • Не скрізь чай вживають звичним нам способом. У Тибеті в зелений чай обов’язково додають пряжене вершкове масло з молока яка та сіль і збивають суміш до однорідної консистенції. Цей своєрідний за смаком напій дуже поживний і тонізуючий.
  • У США чай не дуже популярний, але саме завдяки йому з’явилася ця держава. Відоме «Бостонське чаювання» у 1773 році, коли був знищений вантаж чаю англійської Ост-Індської компанії, стало початком Американської революції і каталізатором Війни за незалежність США.