Успіх: оригінальність чи духовний пошук?

Успіх: оригінальність чи духовний пошук?

Часто у гонитві за результатом втрачається головне — власна індивідуальність. Як побудувати діалог зі світом, досягти мети і не втратити себе — розмірковують сучасні бізнесмени й філософи.

Текст: Тетяна Спіріна, авторка проекту #рікписьменника, засновниця й бізнес-тренер Київської школи сторітелінгу Do Stories!

 

Адам Грант, «Оригінали. Як нонконформісти рухають світ»

Це науково-популярна книга на основі великої кількості досліджень щодо успіхів та поразок всесвітньо відомих, успішних творчих проектів та особистостей.

Книга присвячена саме взаємодії між творчою особистістю та світом. Численні приклади роблять її легкою для сприйняття, а висновки автора до кожного з восьми розділів дозволяють створити власний рецепт і знайти оригінальну ідею, що варта того, аби підкорити світ.

Тих, хто вже багато разів помилявся і втратив творчий ентузіазм, книга надихне перебороти страхи, повірити в себе та знайти нові сили для того, щоб зрушити світ із мертвої точки!

Адам Грант є яскравим представником покоління «оригіналів» — бізнес-тренер, оратор, керівник, професор Уортонської школи бізнесу (Пенсильванія, США), один із найвідоміших фахівців із психології відносин. За рейтингом журналу Businessweek, входить до ТОП-40 впливових професорів молодше 40 років.

Ігор Калінаускас, «Хто каже «Я»? Тягар професіоналів»

На думку автора, головною цінністю в житті є психічна енергія, яку не купиш і не позичиш. Проте саме вона піднімає на ноги вранці, саме завдяки їй сяють очі від жаги до життя й творчості, саме вона спонукає бути щедрим і вдячним.

Також автор вважає, що наймудріша в світі — душа, яка допомагає немовляті за перші три роки життя отримати й сприйняти стільки ж інформації, скільки людина вивчатиме наступні 30 років. Саме за допомогою душі ми сприймаємо те, що не пізнати розумом, тобто передчуваємо це.

Про те, як влаштований мікрокосмос людини, як пізнати себе на шляху духовності й учнівства, розповідає в своїй новій книзі Ігор Калінаускас — психолог, філософ, театральний режисер, автор понад 20-ти книг із психології та саморозвитку.