Нотки прянощів

Нотки прянощів

Із приходом холодного сезону новинки парфумерії набули нового характеру. Тож стійкі аромати із солодкуватим присмаком упевнено вступають у дію.

Текст: Дар’я Герман

Eau de Velours, Bottega Veneta

Bottega Veneta — це не тільки розкішні аксесуари, а й з 2011 року нішеві аромати. У новому парфумі відчутні ноти бергамота, рожевого перцю, сливи та троянди. Зігріваючий аромат особливо заграє у вечорових тінях прохолодної ночі.

Twilly dHermès, Hermès

Аромат від французького будинку випущено під керівництвом нового парфумера — Крістін Нажель. У новому парфумі відчутний новий вектор, не притаманний попереднім ароматам Hermès: він призначений для молодої, сміливої та зухвалої аудиторії. Аромат Twilly d’Hermès має пряні ноти, де переважають імбир, тубероза і сандалове дерево.

 

 

DangeRose, Blumarine

Нотки троянди залишаються фаворитними акордами у парфумерії. Із кожним сезоном парфумери відкривають усе нові грані цієї квітки. П’єр-Костянтин Гуерос, автор аромату Dange-Rose, вмістив усю насиченість версальської троянди. У верхніх нотках аромату також відчутні свіжість базиліку, аромат китайської груші.

 

 

 

 

Star Mognolia, Jo Malone

У новому парфумі Jo Malone оспівується магнолія, представлено усі принади цієї квітки. Композиція також доповнена нотами лимона, імбиру, кедра та амбрії. Окрім самого аромату, додатком до новинки слугує парфумована вода для волосся.