Здоровий режим

Здоровий режим

Добірка нових додатків здатна скоригувати та організувати ваш здоровий спосіб життя. Принаймні уникнути стресу, це точно.

Текст: Яніна Мурдза

Ваш смарт-психотерапевт

Pacifica Stress & Anxiety, платформи Android та iOS

Вічний супутник сучасної людини — стрес. Цей винятково корисний захисний механізм живої істоти здатний перетворитися на ворожого агента, що зменшує захисні сили організму. Аби не стати безпомічною жертвою зовнішніх впливів і поліпшити рівень власної стресостійкості — скористайтеся додатком Pacifica, який пропонує комплекс методик для самоспостереження й опору стресу. Pacifica функціонує як електронний різновид особистого щоденника, куди можна вносити власні думки і переживання. Структурно додаток поділений на шість розділів: настрій, думки, здоров’я, медитація, надія, цілі. Визначившись зі станом свого настрою, ви можете попрацювати над переформулюванням негативних думок, створити добірку зображень або мотиваційних текстів, визначити для себе мету і рухатися до неї, виконуючи невеликі завдання.

Зафіксуй зріст

DayDayTrack Your Progress!, платформи Android та iOS

Зростоміри у дверному отворі здаються сивою давниною порівняно із сучасними технологічними можливостями. Тепер спостерігати зростання дитини, домашнього улюбленця, хатньої рослини чи чого ще душа забажає — зовсім не складно, коли у вашому смартфоні є DayDay. Додаток візьме на себе турботи з нагадування про щоденну зйомку та впорядкування фото. У фіналі з усього відстеженого складається відеоролик. До кожної світлини можна додати нотатку, що фіксуватиме ваші спогади. А довершує все це можливість захистити персональні дані від сторонніх очей паролем, який програма при першому ж знайомстві запропонує вам встановити.

 

 

Кишеньковий діагностичний центр

Welltory — стрес трекер, платформи Android та iOS

Аби приборкати стрес, треба знати його в обличчя. А точніше — володіти інформацією про його рівень. Та й цього буде замало за відсутності компетентної обробки даних і надання належних рекомендацій. Усе це можна отримати під час консультації з лікарем і…у додаткові Welltory! Чудова інформативність даного сервісу дозволяє не тільки краще розуміти роботу свого організму, але й позитивно скоригувати спосіб життя. Welltory здатен вимірювати рівень стресу та енергії на основі даних про варіабельність серцевого ритму, які збираються з допомогою камери і спалаху смартфона: досить на деякий час прикласти палець до камери і просвітити його, щоб відстежити частоту скорочень капілярів. Ґрунтуючись на замірах та опитуванні про самопочуття, програма визначає актуальні показники роботи серцево-судинної системи організму, на основі яких складається детальний аналіз стану нервової системи.