Із Америки в Україну: в Києві вперше пройде конкурс краси для успішних жінок Mrs. Ukraine International 2018

Із Америки в Україну: в Києві вперше пройде конкурс краси для успішних жінок Mrs. Ukraine International 2018

Легендарне свято краси і успіху США пускає коріння на українській землі

У середу, 25 квітня, в столичному Event Hall Regent Hill відбудеться гала-вечір і конкурсна програма Mrs. Ukraine International 2018. За звання кращої з кращих поборються 14 конкурсанток з різних куточків України віком від 25 до 40 років. Музичним подарунком буде виступ Ніни і Тоні Матвієнко, а хейдлайнером заходу стане чарівна поп-діва, ім’я якої поки тримається в секреті. За конферанс відповідає відомий телеведучий Григорій Решетник.

Зазначимо, що корону переможниці Mrs. Ukraine International 2018 вручить національний директор конкурсу, володарка титулу Mrs. Ukraine International 2017, Яна Луцька.

«В минулому році я мала честь представляти Україну на міжнародному конкурсі краси Mrs. International 2017, який проходив у місті Чарльстоні, Західна Вірджинія, США. Представивши нашу країну на гідному рівні, від організаторів конкурсу я отримала пропозицію стати національним директором Mrs. Ukraine International, і тепер, починаючи з цього року, міжнародний конкурс краси з тридцятирічною історією Mrs. International буде вперше проведено в Україні», — ділиться організатор конкурсу Яна Луцька.

Про конкурс: основна місія проведення конкурсу — нести в світ справжню красу і успішність жінки, яка відбулася як дружина, і реалізувала себе як бізнес-вумен. Наші конкурсантки — втілення всіх сучасних еталонів краси: зовнішніх і внутрішніх. Вони успішні, як у сімейному житті, так і в своєму бізнесі; їх життєва позиція є прикладом для тих, хто прагне до вершин досконалості.

До речі, володарка корони і титулу Mrs. Ukraine International 2018 вже в липні цього року зможе використати свій шанс перемогти в конкурсі Mrs. International 2018. Кожна з конкурсанток гідна носити Корону, але тільки одна представить Україну в Америці.

Червона доріжка: 17:00

Початок заходу: 18:30

За підтримки: Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, ГО «Жінка III тисячоліття».