Школярі міста Києва ознайомилися із залізничними професіями

Школярі міста Києва ознайомилися із залізничними професіями

За сумісної співпраці Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики ПАТ «Укрзалізниця» із Міністерством освіти і науки України, 24 квітня на території філії «Українська залізнична швидкісна компанія» ПАТ «Укрзалізниця» було організовано екскурсію для учнів 9-х класів середньої загальноосвітньої школи № 221 міста Києва.

Головна мета екскурсії — популяризувати та ознайомити молодь із залізничною професією, а також продемонструвати школярам швидкісні поїзди.

Розпочалася екскурсія на Центральному залізничному вокзалі Київ-Пасажирський, звідки учні 9-х класів здійснили поїздку швидкісним поїздом виробництва «Hyundai Rotem» на сучасну станцію обслуговування швидкісних поїздів «Інтерсіті+» та «Інтерсіті» — технічну пасажирську станцію «Дарниця». Під час поїздки діти дізналися багато цікавого та корисного про новітні технології в обслуговуванні швидкісних поїздів, ознайомилися з історією розвитку швидкісного руху в Україні та професіями залізничників.

Варто відмітити, що учні побачили швидкісні поїзди не тільки зовні, але й побували у салоні поїзда та в кабіні машиніста. Також вони відвідали сучасний вагономийний комплекс, де на власні очі побачили, як здійснюється миття поїзда. Далі ознайомилися з головною артерією технічної пасажирської станції «Дарниця» — цехом обслуговування швидкісних поїздів, де спостерігали за ремонтом поїздів, екіпіруванням рухомого складу, підготовкою поїздів до виходу в рейс. Крім того, школярі ознайомилися із швидкісним рухомим складом: поїздами ЕКр-1 «Тарпан» та вагонами на локомотивній тязі вітчизняного виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», електропоїздами HRCS2 корейського виробництва «Hyundai Rotem» та двоповерховими поїздами EJ-675 чеського виробництва «Skoda».

А наостанок діти завітали до їдальні та поласували смачними сендвічами, після чого на згадку про дану подію школярам були вручені пам’ятні сувеніри від ПАТ «Укрзалізниця».