Літня книжкова полиця

Літня книжкова полиця

«Що в тарілці», Оксана Стехіна, Наталія Самойленко

Книга Оксани Стехіної про прищеплення корисних гастрозвичок у дітей, створена у співавторстві з лікарем дієтологом-ендокринологом Наталією Самойленко.

Книга написана українською мовою і складається із двох частин-перевертайок. Перша — короткий корисний посібник для дорослих про принципи здорового харчування, а також пропозиція сніданків-обідів-вечерь від Даші Малахової. Друга частина — чарівна казка про дівчинку Марту, яка ненав’язливо розповідає про те, чому надмір смачних, але не завжди корисних смаколиків шкодить здоров’ю.

Книга проілюстрована і створена спільно з українським видавництвом Glowberry, і перший наклад склав 3 000 екземплярів.

 

«Главная маркетинговая книга», Олексій Філановський

Книга Олексія Філановського — не підручник з маркетингу та не посібник для вузьких спеціалістів у тій чи іншій сфері маркетингової діяльності. А слово «головна» у назві означає, перш за все, що містить відповіді на фундаментальні питання, пов’язані з маркетингом, — живим, змінливим та рухливим, наче ртуть. І що найважливіше — мова тут про наші українські реалії, наші ринки, наших споживачів.

Книга буде цікава та корисна підприємцям та державним службовцям, маркетологам та рекламістам, студентам та керівникам. І усім, хто збирається змінити професію та все навкруги — починаючи з власної компанії. Саме таку мету поставив собі автор — і успішно втілив у життя.